Organizacja imprez

W restauracji Ekotradycja możesz także zorganizować szereg imprez okolicznościowych takich, jak np. urodziny, różnego rodzaju przyjęcia rodzinne, komunie, konfirmacje, przyjęcia weselne, rocznice, wigilijki, studniówki, stypy, komersy.

Gwarantujemy najlepszej jakości jedzenie, zarówno tradycyjne - kuchni „stela” jak i kuchni „eko”. Niesamowity klimat nowoczesnego, a zarazem ciekawego wystroju wnętrza naszej restauracji, jednoznacznie kojarzącego się z naszym regionem, umili czas niejednego przyjęcia.

Dodatkowym atutem przyjęć organizowanych w Ekotradycji są sobotnie dancingi z muzyką na żywo oraz zapewniony przez nas, po wcześniejszym umówieniu, gratisowy odwóz do domu po imprezie. Już nie musisz się martwić o to, że Ty i Twoi goście nie będziecie mieli jak wrócić do domu po uroczystości.

Na wieczory panieńskie, kawalerskie, spotkania klasowe czy spotkania w większym gronie najlepiej sprawdzi się Pub Classic. Zapewniamy zabawę do białego rana, przy najlepszej muzyce oraz udostępniamy pełnowymiarowe stoły bilardowe, będące świetnym dodatkiem do każdej imprezy. Po imprezach zorganizowanych, także po wcześniejszym umówieniu, oferujemy odwóz do domu gratis!

Zorganizuj swoją wymarzoną imprezę i skontaktuj się z nami

+48 662 199 293 (33) 85 11 888