Restauracja Ekotradycja

Ekotradycja to jedyna na całym Śląsku Cieszyńskim restauracja oferująca swoim gościom potrawy i napoje kuchni „eko”. Tutaj skosztujecie niepowtarzalnego smaku bio i „eko” sałatek, win, a także aromatycznej „eko” kawy z ciemno- orzechową cremą - „Piacceto”. W menu restauracji oprócz „eko” dań znajdziecie tradycyjne potrawy „stela”, charakterystyczne dla Śląska Cieszyńskiego, m.in. gałuszki fusate ze szpyrkami i maślónkóm, a także nowości w naszym regionie: sum afrykański w migdałach podany z sałatką chłopską, którego kupujemy bezpośrednio z gospodarstwa rybackiego w Ochabach. Oferujemy także dania dla dzieci i dania sezonowe.

Ekotradycja to innowacyjne połączenie kuchni tradycyjnej z kuchnią „eko”, opartej na tradycyjno – ekologicznych produktach, pochodzących z naturalnych upraw i hodowli oraz produktach tworzonych na bazie certyfikowanych surowców ekologicznych. Wszystkie składniki wykorzystywane w potrawach, wykonywane są ręcznie, w domowy sposób przez pracowników naszej restauracji.

Nasza restauracja to nie tylko smak, ale także niepowtarzalny klimat miejsca, który jednoznacznie kojarzy się z naszym regionem. Już nie musisz wyjeżdżać za miasto lub odwiedzać kilku restauracji, aby skosztować tradycyjnych, a zarazem „eko” dań i napojów. Wszystkie te specjały mieszczą się w naszej restauracji. W Ekotradycji otrzymasz także bony upominkowe, które będą świetnym prezentem na różne okazje dla najbliższych, krewnych oraz znajomych.

Oprócz wyśmienitych potraw organizujemy także sobotnie dancingi z muzyką na żywo, a także różnego rodzaju imprezy okolicznościowe (np. komunie, wesela, studniówki, rocznice, komersy).

Wychodząc naprzeciw klientom, oferujemy także, po wcześniejszym umówieniu, odwóz do domu gratis, dlatego już nie trzeba martwić się o powrót późną porą!

Zamówień i rezerwacji stolików można dokonywać w godzinach:
8.00-20.00

pod numerem telefonu:

+48 662 199 293 (33) 85 11 888

Mówią o nas

Ekotradycja zachwyciła mnie nie tylko smakiem, ale także niesamowitą atmosferą miejsca, które przywodzi na myśl nasze piękne miasto Cieszyn. Ciekawa i przyjazna aranżacja wnętrz, sprawiła, że od razu poczułam się jak u siebie w domu. Bardzo lubię także spotykać się ze swoimi znajomymi na sobotnich dancingach w Ekotradycji, ponieważ zawsze gra świetna muzyka, a my bawimy się do białego rana.”

Ela Kalinowska

Nie ma drugiego takiego miejsca w całym Śląsku Cieszyńskim, gdzie można skosztować wyśmienitych „eko” potraw oraz klasycznych dań kuchni tradycyjnej. Przepyszny sum afrykański w migdałach czy kminkula na maślónce sprawiły, że często zaglądam do Ekotradycji z całą rodziną, by zjeść dobry i zdrowy obiad oraz spędzić czas w miłej atmosferze. To tutaj udało mi się pierwszy raz skosztować smacznych„eko” potraw, a także napojów.”

Marek Kalinowski

Odkąd pamiętam lubiłam się zdrowo i dobrze odżywiać. Od 3 lat jestem wielką fanką kuchni „eko”. Niestety, do tej pory w Cieszynie nie było takiego miejsca, w którym mogłabym zjeść smaczne i zdrowe „eko” potrawy. Restauracja Ekotradycja to strzał w dziesiątkę! Przychodzimy tu z całą rodziną, a każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie – są dania zarówno kuchni tradycyjnej, jak i potrawy „eko”.

Kasia Wałach